Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Bělčice, okres Strakonice

Výborný stav, velká garáž, pergola, zahrada a kůlny

Popis nemovitosti

Útulný rodinný dům v malebné obci Bělčice, okres Strakonice

Představujeme Vám k prodeji rodinný dům s podlahovou plochou 116 m², situovaný na pozemku o celkové výměře 766 m² na okraji obce Bělčice v Jižních Čechách. Tento dům je ideálním místem pro rodinné bydlení uprostřed přírody, ale s výbornou dostupností do okolních měst.

Podrobnosti nemovitosti

Výhody lokality

Obec Bělčice se nachází v krásné části Jižních Čech, která je známá svou přírodní krásou a klidem. V blízkosti se nachází mnoho cyklostezek a turistických tras, které jsou ideální pro rodinné výlety. Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost - školu, obchod, zdravotnické zařízení. Díky své poloze je Bělčice také skvělým výchozím bodem pro výlety do okolních měst a atrakcí.

Shrnutí

Tento rodinný dům v Bělčicích je perfektní volbou pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení v srdci přírody, ale s výbornou dostupností do města. Dům nabízí dostatek prostoru jak uvnitř, tak i na venkovních plochách, včetně velké garáže a útulného místa pro venkovní posezení. Nečekejte a udělejte první krok k životu ve svém vysněném domově ještě dnes!

Neváhejte mě kontaktovat pro více informací nebo pro domluvení prohlídky!

3D scan

Bronislav Zámiš

 

Jako realitní makléř pracuji naplno již od roku 2013. Specializuji se na lokalitu Kladno a okolí, kde také bydlím a dobře to tady znám. Rád zajedu i do Prahy, i zde jsem již pomohl spoustě lidí k jejich vysněnému bydlení nebo třeba investici do nemovitostí.

Svůj volný čas věnuji výhradně své rodině. Jsem ženatý a mám 3 děti. Rádi jezdíme na výlety za poznáním krásných míst nejen v naší republice, kde nás často doprovází náš pes. Doma s námi bydlí také tři kocouři a králík.

Při své práci využívám služeb dalších profesionálů (fotograf a kameraman, právníci, grafici, marketingoví specialisté), sám se věnuji především samotnému obchodu a komunikaci s klienty.

Jdu s dobou a tak je pro mne samozřejmostí mít pro každou nemovitost profesionální fotografie a video, případně i 3D virtuální prohlídku a třeba extra stránku nemovitosti.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu třeba u kávy.


Bronislav Zámiš

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF