Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD Unhošť - Melicharova

Popis nemovitosti

Dům se dvěma garážemi, dílnou a kůlnou, blízko centra města a základní školy.

Dům má dispozici 2+kk o podlahové ploše 36,5m2. Interiér domu je velmi zachovalý, kuchyňská linka byla velmi málo používaná.

V domě je rozvod ústředního topení s plynovým kotlem. K původnímu domu je přistavěno zádveří a WC. Další prostor 40m2 nabízí půda.

Na pozemek je možné vjet autem. Jsou zde postaveny 2 garáže, 13,5m2 a 8,50m2. Mezi nimi jsou další úložné prostory, původně na uhlí, kůlna a dílna. Pozemek je uzavřený a krytý od okolních domů, což Vám zajistí soukromí.

V Unhošti najdete vše pro pohodový rodinný život, možnost procházek v přírodě a dobré autobusové spojení. Je zde základní i mateřská škola, základní umělecká škola, sportovní hala, fotbalové hřiště, Sokolovna, dále také pošta, 3 supermarkety, několik restaurací, rybníky..., prostě vše.

Unhošť má velmi dobré autobusové spojení do Prahy i do Kladna. Autobusem se pohodlně dostanete i do Berouna, Nového Strašecí nebo Rakovníka. Samozřejmě i do všech okolních vesnic.

Zavolejte mi ještě dnes a domluvíme se na prohlídce domu.

Cena: 4.450.000,- Kč

Cena: 4.250.000,- Kč

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

Bronislav Zámiš

 

Jako realitní makléř pracuji naplno již od roku 2013. Specializuji se na lokalitu Kladno a okolí, kde také bydlím a dobře to tady znám. Rád zajedu i do Prahy, i zde jsem již pomohl spoustě lidí k jejich vysněnému bydlení nebo třeba investici do nemovitostí.

Svůj volný čas věnuji výhradně své rodině. Jsem ženatý a mám 3 děti. Rádi jezdíme na výlety za poznáním krásných míst nejen v naší republice, kde nás často doprovází náš pes. Doma s námi bydlí také tři kocouři a králík.

Při své práci využívám služeb dalších profesionálů (fotograf a kameraman, právníci, grafici, marketingoví specialisté), sám se věnuji především samotnému obchodu a komunikaci s klienty.

Jdu s dobou a tak je pro mne samozřejmostí mít pro každou nemovitost profesionální fotografie a video, případně i 3D virtuální prohlídku a třeba extra stránku nemovitosti.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu třeba u kávy.


Bronislav Zámiš

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF