Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům ve Smečně k okamžitému bydlení

dispozice 5+1, podlahová plocha 128 m2

Popis nemovitosti

Rodinný dům ve Smečně k okamžitému bydlení.

Město Smečno leží u dálnice D7. V Praze jste odtud za 20 minut. Výborná dostupnost je i autobusem.

Ve Smečně je opravený zámek se zámeckou zahradou, kde se pořádají různé kulturní akce.

Je zde základní i mateřská škola, pošta, obchody a také lesy v okolí města na klidné procházky. Na větší nákup si zajedete jen pár kilometrů do Slaného.

Dům má dispozici 5+1, celková podlahová plocha je 128 m2.

Vytápění je zajištěno ústředním topením s elektrickým kotlem, nebo můžete využívat moderní krb s krbovou vložkou, který Vám zároveň vytvoří krásnou rodinnou atmosféru. Na domě je také připravena plynová přípojka.

Do podkroví vede dřevěné schodiště a nejdete v něm 2 ložnice, atrium, balkon s krásným výhledem do zahrady a místnost s přípravou pro druhou koupelnu. V přízemí je kuchyň, jídelna, obývací pokoj s krbem a druhý pokoj s televizí, koupelna s vanou, WC a také chodba, která slouží jako průchod do zahrady. Na zahradě je vybudovaný dřevěný přístřešek s venkovním krbem, kůlna na nářadí, vydlážděný prostor jako terasa a bazén. I místo na skalku zde máte.

Zavolejte mi ještě dnes a domluvíme se na prohlídce domu.

Cena: 7.000.000,- Kč

Videoprohlídka

Půdorys - přízemí

Půdorys - podkroví

Bronislav Zámiš

 

Jako realitní makléř pracuji naplno již od roku 2013. Specializuji se na lokalitu Kladno a okolí, kde také bydlím a dobře to tady znám. Rád zajedu i do Prahy, i zde jsem již pomohl spoustě lidí k jejich vysněnému bydlení nebo třeba investici do nemovitostí.

Svůj volný čas věnuji výhradně své rodině. Jsem ženatý a mám 3 děti. Rádi jezdíme na výlety za poznáním krásných míst nejen v naší republice, kde nás často doprovází náš pes. Doma s námi bydlí také tři kocouři a králík.

Při své práci využívám služeb dalších profesionálů (fotograf a kameraman, právníci, grafici, marketingoví specialisté), sám se věnuji především samotnému obchodu a komunikaci s klienty.

Jdu s dobou a tak je pro mne samozřejmostí mít pro každou nemovitost profesionální fotografie a video, případně i 3D virtuální prohlídku a třeba extra stránku nemovitosti.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu třeba u kávy.


Bronislav Zámiš

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF