Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD Otvovice (PRODÁNO)

Popis nemovitosti

Rezervováno!

Rodinný dům s možností okamžitého nastěhování.

Před domem je okrasná zahrada, za domem prosluněný dvůr k posezení, samostatná prádelna s kotelnou a samostatná dílna. Na střeše dílny můžete mít velkou terasu orientovanou na jih.

Dům má dispozici 2+1, obytná plocha 55 m2. Pokud potřebujete větší dům, nabízí se možnost přístavby druhého patra.

Dům byl přistavěn do současné podoby v roce 1985 a v roce 1998 proběhla rekonstrukce interiéru. Je zde koupelna s vanou a umyvadlem, samostatné WC, kuchyň s vybavenou kuchyňskou linkou, obývací pokoj a ložnice. Zařízení může v domě zůstat. Okna v obou pokojích jsou plastová, jen v kuchyni je dřevěné, podlahy betonové, s dlažbou, plovoucí podlahou nebo linem.

Otvovice jsou obcí ležící na trase Kladno - Kralupy nad Vltavou. Je zde zastávka vlaku, směr Praha - Kladno - Kralupy. V obci najdete základní i mateřskou školu, dětské a sportovní hřiště, obchody a restauraci Formanka, kde jsou často pořádány koncerty. Nudit se zde rozhodně nebudete.

Zavolejte mi ještě dnes a domluvíme se na prohlídce domu. 

 

Cena: 4.290.000,- Kč

Videoprohlídka

Půdorys

Bronislav Zámiš

 

Jako realitní makléř pracuji naplno již od roku 2013. Specializuji se na lokalitu Kladno a okolí, kde také bydlím a dobře to tady znám. Rád zajedu i do Prahy, i zde jsem již pomohl spoustě lidí k jejich vysněnému bydlení nebo třeba investici do nemovitostí.

Svůj volný čas věnuji výhradně své rodině. Jsem ženatý a mám 3 děti. Rádi jezdíme na výlety za poznáním krásných míst nejen v naší republice, kde nás často doprovází náš pes. Doma s námi bydlí také tři kocouři a králík.

Při své práci využívám služeb dalších profesionálů (fotograf a kameraman, právníci, grafici, marketingoví specialisté), sám se věnuji především samotnému obchodu a komunikaci s klienty.

Jdu s dobou a tak je pro mne samozřejmostí mít pro každou nemovitost profesionální fotografie a video, případně i 3D virtuální prohlídku a třeba extra stránku nemovitosti.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu třeba u kávy.


Bronislav Zámiš

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF