Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD Kačice (PRODÁNO)

Popis nemovitosti

Rodinný dům s dispozicí 4+1, velkou půdou, sklepem, garáží a kůlnou.

Dům má rekonstruovanou koupelnu a WC, samostatnou spíž, 3 pokoje a kuchyň. Všechna okna jsou vyměněna za plastová. Velká půda nabízí další prostor k využití, ovoce a zeleninu ze zahrady můžete skladovat ve sklepě.

Jedna místnost je nyní využívána jako dílna a má samostatný vchod. Dispozice domu lze upravit dle vlastních představ.

Vytápění je zajištěno ústředním topením a plynovým kotlem. Jeden z komínů je případně k dispozici pro krbová kamna nebo vybudování krbu.

Podlahová plocha domu: 100 m2.

Plocha pozemku:   403 m2.

Garáž:  20 m2.

Na pozemku je dále zděná kůlna, garáž s vjezdem přímo z ulice a prostor pro zahradničení. Na zalévání poslouží voda z vlastní kopané studny, která je napojena i na vnitřní rozvod v domě. Obecní vodovod je napojen také, stejně jako kanalizace.

V obci Kačice najdete základní školu, mateřskou školu i potřebné obchody. Hned za obcí je nájezd na dálnici D6, po které jste za 20 minut v Praze.

 

Cena: 3.990.000,- Kč

Půdorys domu

Bronislav Zámiš

 

Jako realitní makléř pracuji naplno již od roku 2013. Specializuji se na lokalitu Kladno a okolí, kde také bydlím a dobře to tady znám. Rád zajedu i do Prahy, i zde jsem již pomohl spoustě lidí k jejich vysněnému bydlení nebo třeba investici do nemovitostí.

Svůj volný čas věnuji výhradně své rodině. Jsem ženatý a mám 3 děti. Rádi jezdíme na výlety za poznáním krásných míst nejen v naší republice, kde nás často doprovází náš pes. Doma s námi bydlí také tři kocouři a králík.

Při své práci využívám služeb dalších profesionálů (fotograf a kameraman, právníci, grafici, marketingoví specialisté), sám se věnuji především samotnému obchodu a komunikaci s klienty.

Jdu s dobou a tak je pro mne samozřejmostí mít pro každou nemovitost profesionální fotografie a video, případně i 3D virtuální prohlídku a třeba extra stránku nemovitosti.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu třeba u kávy.


Bronislav Zámiš

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF