Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD Buštěhrad, ul. Prokopova (PRODÁNO)

užitná plocha 232 m²,

pozemek 434 m²

Popis nemovitosti

Klidná ulice, výhled do okolí, až 3 oddělené byty, zahrada, garáž, dílna, zahradní domek. To vše Vám nabízí tento rodinný dům.

Dům je v současnosti přizpůsoben pro dvougenerační bydlení, v každém podlaží je samostatný byt 2+1 s vlastní koupelnou a WC. Další menší byt je možné vybudovat v přístavbě za domem s vlastním vchodem, kde je nyní prádelna a kotelna + vytápěná místnost. Součástí pozemku je také garáž, dílna a zděné kůlny. Dům je vytápěný plynovým kotlem.

Podlahová plocha: 160 m²,

užitná plocha: 232 m² (včetně garáže a zahradního domku),

pozemek celkem: 434 m²

Buštěhrad je město poblíž Prahy u dálnice D7, kde najdete vše pro pohodlné bydlení - školu, školku, sportoviště, obchody. Navíc je odtud výborná dostupnost do Prahy i okolí po dálnici D7 nebo autobusem.

Dům je v dobrém stavu, okna jsou vyměněna za plastová a je možné jej ihned využívat.

Domluvte si prohlídku ještě dnes!

Cena: 6.490.000,- Kč

Půdorys přízemí

 

 

 

 

Půdorys patra

 

Bronislav Zámiš

 

Jako realitní makléř pracuji naplno již od roku 2013. Specializuji se na lokalitu Kladno a okolí, kde také bydlím a dobře to tady znám. Rád zajedu i do Prahy, i zde jsem již pomohl spoustě lidí k jejich vysněnému bydlení nebo třeba investici do nemovitostí.

Svůj volný čas věnuji výhradně své rodině. Jsem ženatý a mám 3 děti. Rádi jezdíme na výlety za poznáním krásných míst nejen v naší republice, kde nás často doprovází náš pes. Doma s námi bydlí také tři kocouři a králík.

Při své práci využívám služeb dalších profesionálů (fotograf a kameraman, právníci, grafici, marketingoví specialisté), sám se věnuji především samotnému obchodu a komunikaci s klienty.

Jdu s dobou a tak je pro mne samozřejmostí mít pro každou nemovitost profesionální fotografie a video, případně i 3D virtuální prohlídku a třeba extra stránku nemovitosti.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu třeba u kávy.


Bronislav Zámiš

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF