Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata - Čistá v Krkonoších

Popis nemovitosti

Chata v Krkonoších, až pro 8 osob, se saunou a terasou s elektrickou markýzou.

Milujete hory? Lyžování, nebo letní tůry? A máte děti? Chata na úžasném místě v Krkonoších je tedy přesně pro Vás.

Zároveň se jedná o výbornou investiční příležitost, kdy chatu můžete celoročně pronajímat jak samostatně, nebo za využití specializované společnosti, která v místě působí.

Dispozice chaty je 4+1, podlahová plocha 78 m2. V podkroví jsou 3 ložnice a koupelna s WC. V přízemí pak kuchyň, obývací pokoj s prosklenými dveřmi na terasu, samostatné WC, technická místnost a vstupní chodba.

Přes celou terasu můžete rozevřít elektricky ovládanou markýzu, která příjemně zacloní jihozápadní slunce.

V přístavku je vybudována finská sauna pro relaxaci po lyžovačce, kde se můžete rovnou i osprchovat. A také místnost jako lyžárna, abyste vše měli pod zámkem.

Vedle chaty jsou 3 zpevněná parkovací místa na vlastním pozemku, který má celkem 624 m2. Hned u terasy je také ohniště pro večerní posezení u ohně. Pozemek si můžete ohraničit živým plotem, v současné době však zde nikdo plot nemá.

Chata je po rozsáhlé rekonstrukci - plastová okna, balkonové dveře s trojsklem, nová plechová střecha, kuchyňská linka, koupelna se sprchovým koutem a WC a nové rozvody topení a elektrokotel, který můžete ovládat i přes mobilní telefon.

Součástí nabídky je i veškeré vybavení.

Chata je součástí otevřeného areálu celkem 43 chat se společným dětským hřištěm, ping-pongovými stoly a zakrytým bazénem.

Je umístěna na okraji obce, což zaručuje naprostý klid od běžného provozu v obci.

Zavolejte mi ještě dnes a domluvíme se na prohlídce chaty.

Cena: 8.300.000,- Kč

 

Půdorys přízemí

Půdorys podkroví

Bronislav Zámiš

 

Jako realitní makléř pracuji naplno již od roku 2013. Specializuji se na lokalitu Kladno a okolí, kde také bydlím a dobře to tady znám. Rád zajedu i do Prahy, i zde jsem již pomohl spoustě lidí k jejich vysněnému bydlení nebo třeba investici do nemovitostí.

Svůj volný čas věnuji výhradně své rodině. Jsem ženatý a mám 3 děti. Rádi jezdíme na výlety za poznáním krásných míst nejen v naší republice, kde nás často doprovází náš pes. Doma s námi bydlí také tři kocouři a králík.

Při své práci využívám služeb dalších profesionálů (fotograf a kameraman, právníci, grafici, marketingoví specialisté), sám se věnuji především samotnému obchodu a komunikaci s klienty.

Jdu s dobou a tak je pro mne samozřejmostí mít pro každou nemovitost profesionální fotografie a video, případně i 3D virtuální prohlídku a třeba extra stránku nemovitosti.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu třeba u kávy.


Bronislav Zámiš

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF