Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1 ul. Vodárenská, Kladno (PRODÁNO)

Byt 2+1 po rozsáhlé rekonstrukci v Kladně - Kročehlavech

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka: Byt 2+1 v cihlovém domě, Kladno

Nabízíme k prodeji útulný byt 2+1, který se nachází ve vyhledávané a klidné části Kladna. Byt prošel nedávno rozsáhlou rekonstrukcí, díky které nabízí moderní a pohodlné bydlení.

V rámci rekonstrukce byly do bytu instalovány kvalitní plovoucí podlahy v pokojích, zatímco na chodbě a v koupelně byla položena keramická dlažba. Důraz byl kladen také na kvalitu a bezpečnost, což dokládají nová plastová okna, zajišťující výbornou izolaci. Rozvody elektřiny jsou v bytě měděné.

Byt se nachází v cihlovém domě, který je charakteristický svou pevností a dlouhou životností. Díky své poloze v Kladně - Kročehlavech je byt ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení s rychlým spojením do centra Prahy, jak autem, tak autobusem.

V blízkém okolí najdete supermarkety, obchodní centra i sportovní areály, školy a školky. 

Tato nabídka je ideální pro ty, kteří hledají bydlení v klidné a přesto dobře dostupné lokalitě. Nechte se okouzlit pohodlím a moderním vybavením tohoto bytu a udělejte z něj svůj nový domov.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a domluvte si prohlídku ještě dnes!

Cena: 3.690.000,- Kč

3D scan

Půdorys bytu

Energetický štítek - PENB

Poplatky v rámci SVJ:

Bronislav Zámiš

 

Jako realitní makléř pracuji naplno již od roku 2013. Specializuji se na lokalitu Kladno a okolí, kde také bydlím a dobře to tady znám. Rád zajedu i do Prahy, i zde jsem již pomohl spoustě lidí k jejich vysněnému bydlení nebo třeba investici do nemovitostí.

Svůj volný čas věnuji výhradně své rodině. Jsem ženatý a mám 3 děti. Rádi jezdíme na výlety za poznáním krásných míst nejen v naší republice, kde nás často doprovází náš pes. Doma s námi bydlí také tři kocouři a králík.

Při své práci využívám služeb dalších profesionálů (fotograf a kameraman, právníci, grafici, marketingoví specialisté), sám se věnuji především samotnému obchodu a komunikaci s klienty.

Jdu s dobou a tak je pro mne samozřejmostí mít pro každou nemovitost profesionální fotografie a video, případně i 3D virtuální prohlídku a třeba extra stránku nemovitosti.

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu třeba u kávy.


Bronislav Zámiš

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF